Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Rozpoczynamy Rekrutację do Dziennego Domu Pobytu

Rozpoczynamy Rekrutację do Dziennego Domu Pobytu

Od dnia 15.08.2021 r. rozpoczynamy rekrutację Seniorów do Dziennego Domu
Pobytu w Celbowie.

Poniżej znajdą Państwo regulamin Rekrutacji i Uczestnictwa w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Seniorów
zamieszkujących w Gminie Puck.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa DDP w Celbowie 12 08 2021 pdf

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content