Rozwój infrastruktury drogowej w gminie Puck: zakończony pierwszy etap przebudowy trasy Strzelno – Łebcz – Swarzewo

Obecnie realizowany jest projekt przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz – Swarzewo. Jest to projekt na dużą skalę, obejmujący modernizację drogi o łącznej długości 4,52 km. W ramach inwestycji zastosowana zostanie nawierzchnia bitumiczna, zbudowany chodnik oraz zamontowana kanalizacja deszczowa.

Planowany koszt inwestycji wynosi 9,3 mln zł. Z tej kwoty, 50% stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Z dumą informujemy, że pierwszy etap tej inwestycji już za nami.

Dzięki realizacji tego projektu, poprawi się bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania dla mieszkańców gminy Puck i sąsiednich miejscowości. Prace przebiegają zgodnie z planem, co niewątpliwie cieszy wszystkich  użytkowników tej trasy.