• Inwestycje

Rzucewo: Podpisanie umowy na budowę tras rowerowych o znaczeniu międzynarodowym

Dnia 24 stycznia w Zamku w Rzucewie  odbyło się spotkanie partnerów projektu ?Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 ? partnerstwa Gminy Puck?, gdzie Gmina Puck jest liderem Partnerstwa. Podczas spotkania podpisano umowy na wykonanie tras rowerowych dla Gmin Choczewo, Krokowa, Kosakowo, Miasto Puck, Władysławowo, Jastarnia, Hel. W ramach tego projektu do 2018 r powstanie około 80 km ścieżek rowerowych, wartość całego przedsięwzięcia to 20 mln zł.