• Mieszkańcy

Sąsiedzi z Żelistrzewa ? Spotkajmy się! I-szy Żelistrzewski Dzień Sąsiada i Szanty pod Wieżą!

W dniu 15.06.2014 roku o godz. 15:00 zapraszamy Państwa na plac przy kościele w Żelistrzewie.
W programie:
– sąsiedzkie spotkanie mieszkańców
– ognisko z możliwością pieczenia kiełbasek.
– koncert ?Szanty pod wieżą? ?  duet Gdańskiej Grupy Folkowej.
– możliwe inne atrakcje ? kto przyjdzie ten zobaczy !

Zabierzmy grille i ?wkładki? na grilla, kiełbaski, napoje?co, kto lubi i spotkajmy się w dobrej , sąsiedzkiej atmosferze!!!
Stwórzmy nową tradycję sąsiedzkich spotkań w naszej wsi, którą z roku na rok będziemy rozwijać i dopracowywać.
To tylko od nas samych, mieszkańców naszej wsi, Żelistrzewa zależy, co wokół nas będzie się działo!

ZAPRASZAMY !!!!

Różnijmy się pięknie, ale działajmy razem!!!

DzienSDzienS2Oczywiście, Zabierzcie ze sobą swoich sąsiadów!!! Chcemy Was wszystkich poznać!