Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Smolno, zamknięcie przejazdu kolejowego do odwołania

Zmiana trasy autobusów linii 656 oraz Kolejowej Komunikacji Zastępczej do odwołania (na okres około dwóch tygodni)

Autobusy linii 656 oraz Kolejowej Komunikacji Zastępczej na odcinku trasy od przystanku Smolno, Szkoła do przystanku Połchowo I w obu kierunkach pojadą objazdem (drogą-skrót Mrzezino – Połchowo).

Zawiesza się w ww. terminie obsługę przystanków Smolno Wybudowanie, Mrzezino Wybudowanie, Mrzezino, Mrzezino Cmentarz. Przystanek Mrzezino PKP przeniesiony zostanie przed przejazd kolejowy na drogę Mrzezino – Połchowo.

Wykonawcą robót torowych jest firma Salcef S.A.
Przepraszamy za utrudnienia.

Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o.
81-340 Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/43
tel. 58 672 23 24, faks 58 672 23 25
www.pksw.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content