Spis Powszechny w Gminie Puck

Szanowni Państwo,

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który zakończy się 30 września 2021 r. Obecnie obowiązują dwie metody spisu: internetowy i telefoniczny. Wystarczy wejść na stronę spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz lub zadzwonić na infolinię 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora).

 

Dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości dokonania samospisu przez Internet lub przez infolinię, informujemy, że  na terenie gminy pracują także rachmistrzowie, którzy kontaktują się z Państwem w drodze wywiadu telefonicznego, dzwoniąc z numeru 22 828 88 88.

W późniejszym terminie rachmistrzowie będą przeprowadzać wywiady bezpośrednie.

 

Przypominamy także, że w Urzędzie Gminy został uruchomiony punkt do samospisu.

 

Udział w spisie jest obowiązkowy i całkowicie bezpieczny.

Dodatkowo można wziąć udział w loterii organizowanej przez Główny Urząd Statystyczny. Wystarczy na końcu elektronicznego formularza spisowego wyrazić zgodę na udział oraz pobrać unikatowy kod uprawniający do udziały w losowaniu.

 

Spis Ludności w Gminie Puck w liczbach:

Według stanu na dzień 09.06.2021 dla obszaru Puck (gmina wiejska):

Liczba mieszkań do spisania: 7048,

Liczba mieszkań, dla których zakończono spis: 1955,

Udział procentowy zakończonych formularzy dla obszaru Puck (gmina wiejska): 27,74 %,

Udział procentowy zakończonych formularzy dla obszaru Polska: 19,61 %.

 

Wybierz interesujący układ