Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Urząd Gminy Puck serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych
mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste
Powietrze.

Spotkanie odbędzie się online, w dniu 30.09.2021 r. o godzinie 16:00 pod
adresem: https://gminapuck.clickmeeting.com/czyste-powietrze
Rekomendujemy dołączanie do spotkania poprzez przeglądarkę Google Chrome.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content