Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Urząd Gminy Puck serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych
mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste
Powietrze.

Spotkanie odbędzie się online, w dniu 24.06.2021 r. o godzinie 9:00 pod
adresem: https://gminapuck.clickmeeting.com/czyste-powietrze .
Rekomendujemy dołączanie do spotkania poprzez przeglądarkę Google Chrome.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content