Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [FOTO, VIDEO] Spotkanie informacyjne z Sołtysami

[FOTO, VIDEO] Spotkanie informacyjne z Sołtysami

Dnia 19 lutego odbyło się spotkanie z nowo wybranymi Sołtysami z Wójtem Gminy Puck i pracownikami. Na spotkaniu omówiono sprawy dotyczące pracy sołtysa.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6117672109360809185]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content