Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkanie opłatkowe mieszkańców Rekowo Górne z Redą Rekowo

Spotkanie opłatkowe w szkole Podstawowej nr 5 w Redzie. Jak co roku mieszkańcy Redy Rekowa i Rekowa Górnego spotkali się na wspólnym kolędowaniu.

1

2

6

7

9

25

10

11

14

15

16

17

21

26

29

27

30

33

34

35

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content