Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkanie partnerów projektu ?Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10

Dnia 21 listopada  w Urzędzie Gminy Puck odbyło się spotkanie partnerów projektu ?Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 ? partnerstwo Gminy Puck?, gdzie Gmina Puck jest liderem Partnerstwa. Na spotkaniu omówiono postępy prac u poszczególnych Partnerów oraz wyjście Gminy Władysławowo z partnerstwa.  Nabór wniosków na powyższy projekt ogłoszono do dnia 9 stycznia 2017 roku.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content