Search
Close this search box.

Spotkanie: „Studium Sieciowe i Korytarzowe dla nowego połączenia drogowego Via Maris od projektowanego węzła Gdynia Północ (w ciągu Drogi Czerwonej) do Portu Władysławowo wraz z obwodnicą Władysławowa”.

Zaproszenie na konsultacje społeczne do od projektowanego węzła Gdynia Północ (w ciągu Drogi Czerwonej) do Portu Władysławowo wraz z obwodnicą Władysławowa”.

 

Gmina Puck informuje, iż w dniu 6 czerwca 2023r. o godz. 16:30 w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie ul. Lipowa 17, odbędzie się spotkanie adresowane do mieszkańców Gminy Puck w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących realizacji „Studium Sieciowego i Korytarzowego dla nowego połączenia drogowego Via Maris od projektowanego węzła Gdynia Północ (w ciągu Drogi Czerwonej) do Portu Władysławowo wraz z obwodnicą Władysławowa”.

Celem spotkania jest prezentacja uwarunkowań i założeń nowego połączenia drogowego oraz przedstawienie proponowanych korytarzy przebiegu planowanej drogi Via Maris. W trakcie spotkania osoby zainteresowane będą miały możliwość zgłoszenia uwag do zaprezentowanych korytarzy nowej trasy. Efektem konsultacji społecznych będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników spotkań oraz ich uwzględnienie przy wyborze najbardziej optymalnego wariantu przebiegu Via Maris. Organizatorem konsultacji jest wykonawca studium sieciowego firma Databout sp. z o.o. z Warszawy.

Ulotka

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: