Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkanie z dyrektorami szkół

9 listopada 2017 r. odbyło się  inauguracyjne spotkanie Pomorskiej Sieci Dyrektorów Powiatu Puckiego. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie. W spotkaniu oprócz dyrektorów szkół i placówek wzięli udział włodarze samorządu powiatowego i gminnego pan Tomasz Herrmann wicestarosta Powiatu Puckiego i Tadeusz Puszkarczuk Wójt Gminy Puck, przedstawiciele samorządów zajmujący się oświatą w powiecie pani naczelnik  Iwona Domachowska i pani Barbara Miłkowska dyrektor ZOPO w Gminie Puck.Koordynator Pomorskich Sieci Dyrektorów CEN w Gdańsku pani Krystyna Żelich ? Tarczyńska, która omówiła ?Organizację i funkcjonowanie zespołu samokształceniowego/Sieci współpracy. Sieć tworzą dyrektorzy szkół podstawowych, zespołów przedszkolno ? szkolnych, szkół ponadgimnazjalnych typu liceum, technikum  i szkół branżowych działających na terenie Gmin  Powiatu Puckiego. Są to osoby z różnym stażem pracy na stanowisku dyrektora szkoły/placówki.  Wszyscy pozytywnie i z optymizmem przyjęli propozycję współpracy. Wypracowano diagnozę potrzeb uczestników co przełoży się na plan pracy naszej grupy. Głównym celem Sieci jest współpraca, dzielenie się doświadczeniem, dobrą praktyką i wspomaganie w codziennej pracy.Mam przyjemność być koordynatorem  Sieci Dyrektorów naszego powiatu,  kolejne spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2017 r.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content