Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

W urzędzie Gminy Puck odbyło się spotkanie wójta z sołtysami poszczególnych miejscowości. Okazją do spotkania był przypadający 1

odczas wspólnych rozmów nie zabrakło dyskusji na temat bieżących spraw i problemów. Wśród poruszanych tematów pojawiła się między innymi kwestia remontów dróg oraz czystości w sołectwach. Nie mogło zabraknąć nawiązania do zmian w ustawie śmieciowej i nowej organizacji dotyczącej wywozu odpadów komunalnych w Gminie Puck. Omówiono jak będzie przebiegać akcja informacyjna wśród mieszkańców. Sołtysi omawiali między sobą bieżące problemy w sołectwach i wskazywali na obszary, które wymagają zmian i reform. Na koniec spotkania każdy z sołtysów otrzymał upominek z okazji swojego święta, który ma wzmocnić ich przed dalsza praca… I dodać skrzydeł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content