Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Spotkanie z sołtysami w Gminie Puck 2017

Spotkanie z sołtysami w Gminie Puck 2017

W dniu 13.01.2017r. odbyło sie spotkanie wójta z sołtysami. Na spotkaniu omówiono działalność sołtysów za 2016 rok oraz plany na 2017 rok. Ustalono terminy zebrań wiejskich. Wójt podziękował sołtysom za ich pracę na rzecz mieszkańców i gminy.  

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content