• Edukacja

SPRAWOZDANIE Z FERII ZIMOWYCH 2016 W GMINIE PUCK

W dniach od 15 lutego 2016 r. do dnia 26 lutego 2016 r. w trzynastu Szkołach Gminy zorganizowano ferie zimowe.

W tym przedsięwzięciu zaangażowanych było 100 nauczycieli.

Z bogatej, urozmaiconej oferty zajęć: rekreacyjno ? sportowych, artystycznych, kulinarnych, komputerowych, konkursów matematycznych i innych   łącznie skorzystało ok. 3000 dzieci.

Codziennie ponad 300 dzieci przychodziło do szkół w oczekiwaniu na kolejne atrakcje.

Zorganizowano również szereg wycieczek: do kina, na kręgle, basen, do Pucka, Osady Łowców Fok, Pradawnego Grodu i Błękitnej Szkoły we Władysławowie.

Radość, zadowolenie i uśmiech na twarzy uczestników zajęć jakie dostrzegamy w przedstawionym poniżej reportażu umacnia nas w przekonaniu, że warto było ponieść trud tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania dla kierowników wypoczynku oraz nauczycieli ? wychowawców za zorganizowanie atrakcyjnych i bezpiecznych ferii.

Opracowała: Barbara Miłkowska

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6255182705000484305]