Starostwo Powiatowe w Pucku zaprasza na Powiatowy Dzień Seniora

Starostwo Powiatowe w Pucku zaprasza na Powiatowy Dzień Seniora, który będzie miał miejsce w Hali POSM przy ul. MDLot 18 w Pucku 27.09.2018 w godzinach 10:00-14:00.

Powiatowy Dzień Seniora to wydarzenie adresowane dla osób w wieku 55+, podczas którego będą oni mogli m.in. skorzystać z bezpłatnych badań medycznych, posłuchać wykładów nt. bezpieczeństwa, skonsultować swoją dietę z profesjonalnym dietetykiem oraz wziąć udział w warsztatach z rękodzieła.

W programie przewidziany jest także darmowy poczęstunek oraz występy artystyczne.

Seniorzy_z_energią_baner_GDS_14 Seniorzy_z_energią_plakat_GDS_14