Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [FOTO, VIDEO] I Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej

[FOTO, VIDEO] I Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej

https://www.youtube.com/watch?v=G-t7IkE-kgc [mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6216175678913481633]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content