Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Najlepszy Absolwent Gimnazjum oraz Najlepszy Uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej Gminy Puck za rok szkolny 2017?2018

Najlepszy Absolwent Gimnazjum oraz Najlepszy Uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej Gminy Puck za rok szkolny 2017?2018

Regulamin udzielania stypendiów Wójta Gminy Puck za wyniki w nauce uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów zamieszkałych na terenie Gminy Puck.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content