Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Stypendia za wyniki w nauce

W dniu 21 czerwca 2022 r w Domu Kultury w Żelistrzewie obyło się uroczyste wręczenie
stypendiów Wójta Gminy Puck za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i osiągnięcia
sportowe za rok szkolny 2021/2022
Stypendia otrzymało 60 uczniów klas VI, VII, VIII :
19 uczniów za wysokie wyniki w nauce
19 uczniów za osiągnięcia artystyczne
22 uczniów za osiągnięcia sportowe

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content