Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla uczennic z ZS w Żelistrzewie

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla uczennic z ZS w Żelistrzewie

Uczennice Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie Martyna Klaus i Nikola Peplińska otrzymały stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej 2015/2016 i 2016/2017 w roku szkolnym 2016/2017”. Martyna została dodatkowo wyróżniona za wybitne osiągnięcia w realizacji Indywidualnego Projektu Edukacyjnego Ucznia w ramach tego projektu.

gv-1 gv-2

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content