Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Sukces Szkoły Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

Sukces Szkoły Podstawowej im. Augustyna Necla w Mieroszynie

15-go grudnia w FRKF Sport Hotel w Pucku miała miejsce konferencja podsumowująca pół roku z programem Mały Mistrz oraz II edycję programu MultiSport. Swoje wystąpienia mieli m.in.: prezeska Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej p. Monika Chabior, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. O roli trenera eksperta w projekcie Multisport opowiadał nauczyciel SP Mieroszyno – p. Dawid Pomorski.

Ważnym momentem spotkania było ogłoszenie wyników konkursu na Multisportowy Dzień Rodziny. SP w Mieroszynie znalazła się wśród laureatów (więcej o imprezie zgłoszonej do konkursu: http://mieroszyno-sp.edu.pl/index.php?start=20), dzięki czemu placówka otrzymała  bon na zakup sprzętu sportowego o wartości 2500 zł!

bon
dyplom
1
2
3
4
5

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content