Światowy Dzień Zdrowia w puckim ZUS

Światowy Dzień Zdrowia w tym roku obchodzony jest 7 kwietna. Z tej okazji w Inspektoracie ZUS w Pucku przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w godzinach od 10.00 do 12.00 na Sali Obsługi Klientów będzie można skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru, pomiarów ciśnienia, a takie porad dietetyka. Ponadto podopieczni Puckiego Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Niepełnosprawne zorganizują prezentację i kiermasz swoich prac. Przez cały czas będzie można konsultować się także z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego