Szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów w Gminie Puck

W dniach 18 marca oraz 19 marca odbyły się szkolenia pt. „Analiza transakcyjna jako wsparcie w pracy nauczyciela i pedagoga szkolnego” – skierowane do nauczycieli i pedagogów szkolnych oraz pt. „Analiza transakcyjna jako wsparcie w zarządzaniu zespołem” – skierowane do dyrektorów placówek oświatowych.
Była to niezwykle wartościowa i pouczająca lekcja, która z pewnością wzbogaci praktykę pedagogiczną nauczycieli oraz dyrektorów naszych placówek oświatowych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszej prowadzącej Karolinie Fiszer, za jej zaangażowanie oraz profesjonalizm, która reprezentowała AIM Centrum Edukacyjne.
Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Oczywiście podziękowania należą się również gospodarzom szkoleń: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łebczu oraz Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu.
Dodatkowo dla dyrektorów naszych placówek oświatowych zostały przeprowadzone szkolenia z ochrony informacji niejawnych oraz z zakresu zadań obronnych. Szkolenia prowadzili przedstawicieli Urzędu Gminy Puck: Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych Kamila Dettlaff oraz Podinspektor ds. zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych Jakub Sokołek.