Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Turniej Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck 16.02.2014

Dnia 16 lutego 2014 roku w sali sportowej w Leśniewie odbył się turniej  Halowej Piłki Nożnej Gminy Puck. W turnieju rywalizowało 8 drużyn, które grały ze sobą  systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach.

Kolejny turniej odbędzie się dnia 2 marca 2014 roku o godz. 10 00 w Leśniewie.

Więcej informacji i komunikat na stronie:  www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content