Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Jarosława Wałęsy 18.05.2014

Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Jarosława Wałęsy 18.05.2014

Dnia 18 maja br. w hali POSM w Pucku przeprowadzony został Otwarty Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Jarosława Wałęsy. W zawodach wystartowało 41 uczestników (w tym 8 kobiet). Czołowa trójka mężczyzn i kobiet otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo najstarszy i najmłodszy uczestnik otrzymał pamiątkową statuetkę. Wszystkie nagrody wręczali Waldemar Płomień oraz Wojciech Licau. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content