• Mieszkańcy

Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Jarosława Wałęsy 18.05.2014

Dnia 18 maja br. w hali POSM w Pucku przeprowadzony został Otwarty Turniej w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn pod patronatem Jarosława Wałęsy. W zawodach wystartowało 41 uczestników (w tym 8 kobiet). Czołowa trójka mężczyzn i kobiet otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo najstarszy i najmłodszy uczestnik otrzymał pamiątkową statuetkę. Wszystkie nagrody wręczali Waldemar Płomień oraz Wojciech Licau. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl