Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

TWÓJ DZIELNICOWY – Komenda Powiatowa Policji w Pucku

Zdarzają się sytuacje, kiedy czujecie Państwo chęć podzielenia się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zastanawiacie się, z kim o tym porozmawiać?

Wasz Dzielnicowy jest Policjantem, za pośrednictwem, którego można kierować wszystkie sprawy pod adresem Policji. Jest on do Waszej dyspozycji nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia. Do dzielnicowego można zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń jak również uzyskiwać pomoc i prosić o poradę jak uniknąć przestępstw, nie stać się ofiarą przemocy, jak reagować na przejawy przestępczości nieletnich.

Kontakt z stróżami prawa można nawiązać także przy pomocy skrzynki e-mail którą każdy dzielnicowy posiada. Za pośrednictwem elektronicznych wiadomości mieszkańcy mogą wskazać gdzie należałoby skierować policyjny patrol. To właśnie oni wiedzą najlepiej, gdzie w okolicy ich miejsca zamieszkania jest niebezpiecznie, gdzie boją się posłać swoje dzieci lub wyjść po zmroku. Chodzi też o lokalizacje, w których kierujący pojazdami przekraczają dopuszczalne prędkości stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Zachęcamy do udziału i wskazywaniu konkretnych miejsc zagrożonych, czasu występowania tego zagrożenia i jego rodzaju.
Liczymy, że dzięki pomocy ze strony mieszkańców uda się nam poprawić stan bezpieczeństwa.

Dzielnicowy Rejonu I
mł.asp. Paweł Pepliński
tel. (58) 674-52-79
kom. 723-636-440
e-mail:
pawel.pelinski@gd.policja.gov.pl

Miasto: Puck: 10-go Lutego do nr 21, 12-go Marca, 1-go Maja, Abrahama, Aleja Ceynowy, Aleja Kościuszki, Aleja Lipowa, Aleksandra Majkowskiego, Bogusława, Bosmańska, Drzeżdżona, Franciszka Sędzickiego, Gdańska, Hieronima Derdowskiego, I Armii Wojska Polskiego nr 1, 3, 5, Jachtowa, Józefa Wybickiego, Judyckiego, Kapitańska, Kaprów, Kaszubska, Komandorska, Kościelna, Łąkowa, Marynarska, Męczenników Piaśnicy, Młyńska, Morska, Morskiego Dywizjonu Lotniczego, Nowy Świat, Piotra Dunina, Plac Obrońców Wybrzeża, Plac Wolności, Pokoju, Polna, Pomorska, Przebendowskiego, Rozgard, Rybacka, Sambora, Sienkiewicza, Sobieskiego, Szyprów, Wałowa, Zamkowa nr 2, 3, 5-8, 10, 16.

Dzielnicowy Rejonu II
sierż.szt. Łukasz Kirszling
tel. (58) 674-52-79
e-mail: lukasz.kirszling@gd.policja.gov.pl

Miasto: Puck: 10-go Lutego od nr 22, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Antoniego Miotka, Augustyna Necla, Bławatkowa, Bukowa, C. K. Norwida, Chabrowa, Chopina, Czeladnicza, Dębowa, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fryzjerska, Generała Józefa Hallera, Głogowa, Helska, I Armii Wojska Polskiego nr 2, 4, 6 oraz pozostałe, Ignacego Paderewskiego, Jaśminowa, Kasztanowa, Kmdr. E. Szystowskiego, Kolejowa, Kopernika, Kraszewskiego, Ks. Bernarda Sychty, Książęca, Kwiatkowskiego, Ludwika Waryńskiego, Marii Konopnickiej, Matejki, Mestwina, Mikołaja Reja, Mistrzowska, Nowa, Pogodna, Słowackiego, Stolarska, Storczykowa, Swarzewska, Szewska, Szkutnicza, Ślusarska, Topolowa, Wejhera, Wejherowska, Zamkowa 11-15 oraz powyżej nr 17, Złotnicza, Żarnowiecka, Żeromskiego.

Dzielnicowy Rejonu III
asp. Artur Drzeżdżon
tel. (58) 674-52-73
kom. 723-636-554
e-mail: artur.drzezdzon@gd.policja.gov.pl

Miejscowości:

Czarny Młyn, Darżlubie, Domatowo, Domatówko, Gnieżdżewo, Kaczyniec, Leśniewo, Łebcz, Mała Piaśnica, Mechowo, Mieroszyno, Połczyno, Radoszewo, Starzyno, Starzyński Dwór, Strzelno, Swarzewo, Werblinia, Wielka Piaśnica, Zdrada.

Dzielnicowy Rejonu IV
asp. Przemysław Grandicki
tel.(58) 674-52-71
kom. 723-636-493
e-mail: przemyslaw.grandicki@gd.policja.gov.pl

Miejscowości:

Błądzikowo, Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Mrzezino, Osłonino, Połchowo, Rekowo Górne, Rzucewo, Sławutówko, Sławutowo, Smolno, Widlino, Żelistrzewo.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content