Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Tworzenie ścieżki dydaktycznej…

Tworzenie ścieżki dydaktycznej…

W ramach realizacji projektu „Stworzenie ścieżki dydaktycznej w Parku Kulturowym Osada Łowców Fok w Rzucewie i punktu informacji turystycznej w Osłoninie” serdecznie zapraszamy do udziału w działaniach informacyjnych,  promocyjnych i szkoleniowych na terenie Parku w Rzucewie i punktu informacji turystycznej w Osłoninie.

W maju zaplanowano dwa wydarzenia „Pyłki dawnych roślin, czyli skąd o nich wiemy i jak je badamy”- pokaz multimedialny i warsztaty biologiczne 7 maja w Rzucewie i „Ptaki i roślinność rezerwatu Beka” – wycieczka na teren rezerwatu, obserwacje i prelekcja 21 maja w Osłoninie.

Serdecznie zapraszamy.

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content