Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Umowa na budowę kanalizacji w Leśniewie etap II

Umowa na budowę kanalizacji w Leśniewie etap II

Zadanie dla II etapu przewiduje budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej 12,6 km, tłocznej 2,6 km, przyłączy 3,1 km oraz 11 kpl tłoczni ścieków z zagospodarowaniem. Kanalizacja z Leśniewa włączona jest do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej w Mechowie.

Wykonawca robót: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DREWA ?HYDROINSTAL Sp. z o.o. z Bolszewa.

Wartość II etapu wynosi 8,3 mln zł, termin wykonania: do dnia 30 czerwca 2022 r.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content