Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Umowa partnerska Arki Gdynia z Koroną Żelistrzewo

Dnia 13 marca br. w Sali WDK Żelistrzewo odbyło się spotkanie organizacyjne dla rodziców, trenerów oraz członków Klubu Sportowego Korona Żelistrzewo z przedstawicielem SI Arka Gdynia ? Dariuszem Mierzejewskim. Na spotkaniu zaproszony gość szczegółowo omówił warunki współpracy KS Korony Żelistrzewo z trójmiejskim klubem. Jest to kolejna umowa partnerska podpisana przez Arkę Gdynia na przestrzeni ostatnich lat. Głównymi założeniami warunków współpracy największego klubu sportowego w Gminie Puck (pod względem szkolonej młodzieży ? łącznie ok. 150 dzieci) będzie możliwość sprawdzenia najzdolniejszych chłopców w zespole Arki Gdynia, udział naszych drużyn juniorskich w turniejach Arka Cup jak również warsztaty trenerskie dla pracowników KS Korony Żelistrzewo organizowanych przez zespół Gdyni. Podczas spotkania Prezes Klubu Korony ? Janusz Skoczek wspólnie z zaproszonym gościem wymienili się pamiątkowymi upominkami. Warto dodać, że umowa podpisana na początku marca br. jest bezterminowa.

opracowanie: trener Korona Żelistrzewo Błażej Ceszke

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content