Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [VIDEO] I Sesja Rady Gminy Puck

[VIDEO] I Sesja Rady Gminy Puck

  • UCHWAŁA NR I.1.14 – wybór  Przewodniczącego Rady Gminy Puck – pobierz
  • UCHWAŁA NR I.2.14 – wybór Wiceprzewodniczących Rady Gminy – pobierz

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6088160711709411057]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content