Uroczysta Wigilia w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku

20.12.2016 roku na świetlicy w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Do wspólnego kolędowania zostali zaproszeni policjanci, cywilni pracownicy policji oraz goście.

Wspólnie odśpiewano Kolendę, było łamanie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pucku insp. Leszek Gurski życzył wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zostały również skierowane słowa podziękowań za rok wspólnej, wytężonej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu puckiego.

Cała uroczystość przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze.