Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Uroczysta Wigilia w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku

20.12.2016 roku na świetlicy w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Do wspólnego kolędowania zostali zaproszeni policjanci, cywilni pracownicy policji oraz goście.

 Wspólnie odśpiewano Kolendę, było łamanie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pucku insp. Leszek Gurski życzył wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zostały również skierowane słowa podziękowań za rok wspólnej, wytężonej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu puckiego.

Cała uroczystość przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content