Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Otwarcie Domu Dziennego ?Senior ? Wigor? w Pucku

Otwarcie Domu Dziennego ?Senior ? Wigor? w Pucku

Dnia 25 listopada br. nastąpiło otwarcie Dziennego Domu Opieki ?Senior Wigor” w Pucku.  Powiat Pucki otrzymał na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu ?Senior ? Wigor?. Z programu będą mogły skorzystać osoby niepracujące w wieku 60+. W domu Senior – Wigor będą mogły spędzić co najmniej 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Znajdą w nim pomieszczenia do wspólnych spotkań, gotowania, ćwiczeń i relaksu, a także bibliotekę, sprzęt RTV oraz komputery z dostępem do Internetu. Seniorom zapewnione będą także ciepłe posiłki. Dom dziennej opieki nad seniorami w Pucku powstał przy ul. Żarnowieckiej 5. Znajdzie się w nim miejsce dla 20 osób. Prowadzącym Dzienny Dom ?Senior-WIGOR? jest Kaszubska Spółdzielnia Socjalna ?Przystań?.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który będzie prowadził kwalifikację dla osób z terenu Gminy Puck do pobytu w Domu Dziennym ?Senior ? Wigor?, rozpocznie swoje działania od 04.12.2015 r.

Więcej informacji o zasadach finansowania, kwalifikacji i rekrutacji oraz funkcjonowania Domu pod adresem:

http://przystan.e-ngo.pl/dom-seniora/regulamin/

02_2015-11-25

03_2015-11-25

04_2015-11-25

06_2015-11-25

07_2015-11-25

08_2015-11-25

11_2015-11-25

13_2015-11-25

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content