Uroczyste poświęcenie i przekazanie pojazdów służbowych funkcjonariuszom Komendy Policji w Pucku

W wczoraj policjanci z Pucka otrzymali z rąk przedstawicieli władz samorządowych kluczyki do czterech nowych oznakowanych radiowozów. Samochody policyjne Skoda Yeti i KIA Ceed przeznaczone zostały dla funkcjonariuszy z komisariatu w Kosakowie, w Krokowej , w Juracie oraz dla policjantów wydziału ruch drogowego puckiej komendy. Zakup służbowych pojazdów był możliwy dzięki współpracy władz samorządowych oraz Policji, które wspólnie sfinansowały koszty kupna i wyposażenia aut. Radiowozy będą służyły policjantom w trakcie codziennych patroli.

Uroczystość przekazania nowych radiowozów dla puckich policjantów odbyła się wczoraj, punktualnie o godzinie 14-ej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, którzy w obecności kadry kierowniczej i funkcjonariuszy komendy, przekazali do użytku nowe samochody. Radiowozy będą służyły policjantom w Komisariacie w Kosakowie, Krokowej , w Juracie oraz dla policjantom wydziału ruch drogowego.

Z pewnością radiowozy sprawdzą się w trakcie podejmowanych policyjnych interwencji. Pojazdy zostały zakupione dzięki współpracy Policji i przedstawicieli władz samorządowych.  Włodarze powiatu puckiego przeznaczyli na ten cel łącznie ponad 81 tysięcy złotych.

Wybierz interesujący układ