Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Uroczyste poświęcenie i przekazanie pojazdów służbowych funkcjonariuszom Komendy Policji w Pucku

Uroczyste poświęcenie i przekazanie pojazdów służbowych funkcjonariuszom Komendy Policji w Pucku

W wczoraj policjanci z Pucka otrzymali z rąk przedstawicieli władz samorządowych kluczyki do czterech nowych oznakowanych radiowozów. Samochody policyjne Skoda Yeti i KIA Ceed przeznaczone zostały dla funkcjonariuszy z komisariatu w Kosakowie, w Krokowej , w Juracie oraz dla policjantów wydziału ruch drogowego puckiej komendy. Zakup służbowych pojazdów był możliwy dzięki współpracy władz samorządowych oraz Policji, które wspólnie sfinansowały koszty kupna i wyposażenia aut. Radiowozy będą służyły policjantom w trakcie codziennych patroli.

Uroczystość przekazania nowych radiowozów dla puckich policjantów odbyła się wczoraj, punktualnie o godzinie 14-ej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, którzy w obecności kadry kierowniczej i funkcjonariuszy komendy, przekazali do użytku nowe samochody. Radiowozy będą służyły policjantom w Komisariacie w Kosakowie, Krokowej , w Juracie oraz dla policjantom wydziału ruch drogowego.

Z pewnością radiowozy sprawdzą się w trakcie podejmowanych policyjnych interwencji. Pojazdy zostały zakupione dzięki współpracy Policji i przedstawicieli władz samorządowych.  Włodarze powiatu puckiego przeznaczyli na ten cel łącznie ponad 81 tysięcy złotych.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content