Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Gminie Puck – Wakacje Czas Start!

Koniec roku szkolnego w Gminie Puck stał się faktem. Uczniowie z różnych szkół w całej gminie mogą już z ulgą odłożyć plecaki i podręczniki, bo przed nimi upragnione wakacje. Uroczystości odbyły się w wielu placówkach, gdzie uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście świętowali zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Połchowie w uroczystościach wzięli udział między innymi Marcin Nikrant – Wójt Gminy Puck, Przewodnicząca Rady Gminy Puck Jolanta Bieszke, Radna Gminy Puck Karolina Plińska oraz Adam Grzenkowicz.

Teraz, gdy rok szkolny dobiegł końca, Gmina Puck ma mnóstwo atrakcji do zaoferowania na letnie dni. Idealnym miejscem na rowerową przejażdżkę jest Aleja Lipowa w Rzucewie, która zapewnia malownicze widoki i spokój. Dla tych, którzy pragną ochłody, niezastąpione będą wizyty nad wodą w Swarzewie i Osłoninie. Gdy letnie słońce stanie się zbyt intensywne, schronienie znajdziemy w Puszczy Darżlubskiej, gdzie czeka na nas chłodny cień i świeże powietrze.

Zakończenie roku szkolnego w różnych szkołach Gminy Puck było nie tylko momentem podsumowania minionego roku, ale również okazją do wspólnego świętowania i cieszenia się z nadchodzących wakacji. Teraz przed uczniami czas odpoczynku i zabawy, a Gmina Puck oferuje idealne warunki do letniego relaksu.

Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji! Do zobaczenia na gminnych ścieżkach i plażach!