Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Urząd Gminy puck informuje, przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy puck informuje, przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy puckinformuje,

że w związku z MODERNIZACJĄ STACJI UZDATNIANIA WODY LEŚNIEWO  

W DNIU 05.06.2014

W GODZ. 09:00-14:30 NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY

w miejscowościach:

ZDRADA, MAŁA I WIELKA PIAŚNICA, DOMATOWO, DOMATÓWKO, LEŚNIEWO, MECHOWO.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content