Urząd Skarbowy w Pucku informuje o nowej usłudze ,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym?

Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy na najbliższe 14 dni. Najprościej zrobić to przez internet . Wystarczy skorzystać z usługi

,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym? na podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych. Na wizytę można umówić się także telefonicznie ( numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego ) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie ? w punkcie ,,Umawianie wizyt?, który znajduje się blisko wejścia.