Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Urząd Skarbowy w Pucku informuje o nowej usłudze ,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym?

Urząd Skarbowy w Pucku informuje o nowej usłudze ,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym?

Urząd Skarbowy w Pucku informuje o nowej usłudze ,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym?

Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy na najbliższe 14 dni. Najprościej zrobić to przez internet . Wystarczy skorzystać z usługi

,, Umów wizytę w urzędzie skarbowym? na podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych. Na wizytę można umówić się także telefonicznie ( numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego ) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie ? w punkcie ,,Umawianie wizyt?, który znajduje się blisko wejścia.

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content