Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Uwaga! wyciskanie sztangi leżąc i trójbój siłowy połączone!

Uwaga! wyciskanie sztangi leżąc i trójbój siłowy połączone!

Informujemy, że MISTRZOSTWA GMINY PUCK W TRÓJBOJU SIŁOWYM na 2014r. oraz XIII OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PUCK WWYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC zostają połączone i przeprowadzone w tym samym terminie (8 czerwca-niedziela w Szkole w Leśniewie godz. 10 00) - ważenie od godz. 9 00. Wynik uzyskany podczas trójboju siłowego będzie wynikiem zaliczanym do Mistrzostw w wyciskaniu sztangi leżąc. Wszelkie informacje i pytania można kierować pod nr. 668-508-526 (Piotr Potrykus).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content