[VIDEO] Uwaga zbiórka żywności !

Wzorem lat ubiegłych Caritas Puck pragnie także w tym roku zorganizować pomoc świąteczną dla najuboższych mieszkańców Gminy Puck.
Dla nich nasi wolontariusze organizują pomoc. Tym bardziej chcielibyśmy wesprzeć potrzebujących z racji świąt. Oprócz pomocy żywnościowej na Boże Narodzenie w dniu św. Mikołaja Caritas Puck chce przygotować dla dzieci podopiecznych choćby niewielkie paczki a przed świętami spotkanie wigilijne.

Natomiast w  najbliższy piątek i sobotę wolontariusze Caritas zbierać będą żywność, słodycze i środki czystości w Intermarche na ul Helskiej, w sklepie Społem na ul Lipowej 30 w Netto oraz Biedronce przy
rondzie w Pucku . Jeśli ktoś miałby większe możliwości podzielenia się z innymi to zapraszamy bezpośrednio do Caritasu w Parafii Piotra i Pawła w Pucku we wtorki i czwartki od 17.00 do 19.00. Można dostarczyć produkty lub fundusze. Nie przyjmujemy produktów przeterminowanych ale te zbliżające się ku końcowi chętnie przyjmiemy, by je od razu wydać. Pomoc ta naprawdę jest wsparciem dla wielu naszych mieszkańców, których dotknęła bieda i proszę wierzyć, że wolontariuszom niejednokrotnie jest przykro gdy naprawdę nie mają czym wspomóc potrzebującego lub też gdy np. jest rodzina z małymi dziećmi a braknie słodyczy do przygotowywanej paczki.
Telefon kontaktowy z Caritas; 692 163 828 Agata K.

Materiały filmowe z lat ubiegłych:

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content