Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO, VIDEO] VII edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki „Bursztynowe Klucze” Puck 2015

[FOTO, VIDEO] VII edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki „Bursztynowe Klucze” Puck 2015

16 stycznia 2015r. o godz. 17.00 w hali POSM w Pucku odbył się finał VII edycji Powiatowego Festiwalu Piosenki Bursztynowe Klucze. Festiwal skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu puckiego, mających uzdolnienia wokalne. Celem Festiwalu jest rozwijanie zainteresowań muzycznych młodzieży, umożliwienie spotkania młodym artystom i zaprezentowania swoich talentów.

Na scenie zaprezentowała się szesnastka wokalistów:

W kategorii gimnazjumOLA CZAJKOWSKA, JOANNA DOPKE, GRZEGORZ PERSZON, MARTA TOMCZYŃSKA, KINGA WŁODARKIEWICZ

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych: NATALIA PIKUL, DOMINIKA ELIASZ, DARIUSZ BOLDA, KAROLINA MAZUR, DAMROKA FORMELA, NIKODEM WITTBRODT, HANNA GŁOWIENKE, AGATA ORZEŁ, MARTA BIZEWSKA, WIKTOR GABOR, JAKUB KLAHS

Jury w składzie: Weronika Korthals, Magdalena Gawin, Katarzyna Rogowska, Karolina Humanowska, Arkadiusz Wanat, Michał Kozorys, Przemek Radziszewski.

 

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6106154141806360177]

16674

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content