Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

VIII edycja konkursu Bursztynowa Koga – zaproszenie

Starosta Pucki oraz Powiatowa Rada Organizacji Pozarządowych w Pucku ogłaszają konkurs dla organizacji pozarządowych, których siedziba znajduje się na terenie Powiatu Puckiego o nagrodę:

?Bursztynowej Kogi 2016 ?

Zadaniem tegorocznej VIII edycji konkursu jest promowanie najlepszych rozwiązań we wszystkich sferach działalności organizacji pozarządowych: sportu, kultury, edukacji, promocji i ochrony zdrowia, wspierania osób niepełnosprawnych, promocji Powiatu Puckiego i turystyki, porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli, ekologii oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Kapituła składająca się z trzech przedstawicieli Powiatu Puckiego oraz trzech przedstawicieli wskazanych przez Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych przyznając nagrody i wyróżnienia poszczególnym organizacjom będzie brała pod uwagę następujące aspekty:

Integrowanie  i włączanie w działania organizacji wolontariuszy i społeczności lokalnej

Współpracę z innymi partnerami, w szczególności z instytucjami sektora publicznego

Innowacyjność i promowanie nowych rozwiązań

Szczególne osiągnięcia w jednej z wyżej wymienionych sfer działalności

Wraz ze statuetkami ?Bursztynowej Kogi? wręczone zostaną nagrody trzem organizacjom biorącym udział w konkursie oraz może zostać wręczona nagroda specjalna Starosty Puckiego.

Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania organizacji są: osoby fizyczne, organizacje, samorządy.  Do składanego wniosku o udział w konkursie organizacja dołącza wskazane we wniosku dokumenty i rekomendacje poświadczające zamieszczone informacje. Konkurs ma charakter dwuetapowy:

I etap –  składanie formularzy zgłoszeniowych i ocena formalna do 20.02.2017

II etap ? osobista prezentacja działalności organizacji za rok 2016 w dniu 23.02.2017 w godzinach 13:00-18:00.

Ostateczny termin składania wniosków nominujących daną organizację upływa 20 lutego 2017 roku o godz. 15:00. Do tego dnia wszystkie wnioski (te składane drogą pocztową również) muszą wpłynąć do sekretariatu Starostwa Powiatowego w Pucku
(ul. E. Orzeszkowej 5).

Uroczysta Gala, podczas której odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, odbędzie się 2 marca 2017 roku o godz. 17:00 w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo we Władysławowie, przy ul. Żeromskiego 52.

Regulamin-Bursztynowa-Koga-2016-page-001 Wniosek-Bursztynowa-Koga-2016-page-001 Wniosek-Bursztynowa-Koga-2016-page-002

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content