Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • W dniach od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2021 r. Biuro Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych pozostaje NIECZYNNE.

W dniach od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2021 r. Biuro Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych pozostaje NIECZYNNE.

NFORMACJA

 Z uwagi na zakażenie wirusem SARS – CoV – 2 i wywołującą go chorobą

COVID-19 informujemy, że w dniach od 6 kwietnia do 8 kwietnia 2021 r.

Biuro Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych pozostaje NIECZYNNE.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content