Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • W Urzędzie Gminy Puck od czerwca załatwisz sprawy

W Urzędzie Gminy Puck od czerwca załatwisz sprawy

W Urzędzie Gminy Puck od czerwca załatwisz sprawy Zgodnie z kolejnym Rozporządzeniem Rady Ministrów  z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w związku z wystąpieniem stanu epidemii

od dnia 1 czerwca 2020 r.  do odwołania

 

wprowadza się ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Puck, poprzez zamknięcie budynku siedziby dla bezpośredniej obsługi interesantów z następującymi zastrzeżeniami:

  1. Obsługa interesantów realizowana jest przy uwzględnieniu bieżącej sytuacji epidemiologicznej oraz zgodnie z aktualnymi wytycznymi właściwych organów.
  2. Bezpośrednia obsługa zostaje ograniczona do niezbędnych zadań w celu zapewnienia pomocy obywatelom i ogranicza się do spraw, których nie można załatwić w sposób zdalny, w tym za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, wykaz telefonów zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Puck: https://gmina.puck.pl/kontakty.
  3. Osoby załatwiające sprawy zobowiązane są wyposażyć się we własnym zakresie w środki ochronne pozwalające na realizację obowiązku zakrywania ust i nosa, jak również nie zdejmować tych środków przez cały czas pozostawania w budynku Urzędu. Przed przystąpieniem do załatwiania sprawy należy zdezynfekować ręce ? środki do dezynfekcji rąk znajdują się w odpowiednio oznaczonych dozownikach w siedzibie Urzędu.
  4. Obsługa interesantów odbywa się na parterze siedziby Urzędu w Sali konferencyjnej, w wyznaczonych do tego miejscach. Ilość miejsc jest ograniczona, co może powodować dłuższe oczekiwanie na załatwienie sprawy.
  5. W sprawach ewidencji ludności i dowodów osobistych prosimy o rezerwację wizyty poprzez kontakt telefoniczny: (58) 673-56-29.
  6. W dalszym  ciągu  zachęcamy  do  załatwiania  spraw  za  pośrednictwem   e-PUAP lub drogą elektroniczną: ugpuck@onet.pl

 

Uprasza się o stosowanie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

 

Wójt Gminy Puck

Tadeusz Puszkarczuk

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content