Wakacyjny Pobór krwi – relacja 26.07.2014

Dnia 26 lipca 2014r. odbył się ?Wakacyjny Pobór Krwi? zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK w Połchowie. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, chętnych do oddania krwi było 40 osób. Większość osób oddała krew, a po jej oddaniu otrzymali dodatkowo koszulkę z napisem ?NIE BÓJ SIĘ W RAZIE CZEGO ODDAM KREW, TWOJA KREW MOJE ŻYCIE?. Jak na okres wakacyjny frekwencja była duża, do klubu zapisało się 10 nowych krwiodawców, którym od razu wręczyliśmy klubowe koszulki i apteczkę. W chwili obecnej zrzeszamy 200 członków są to krwiodawcy i wolontariusze podkreśla Marcin Sikora prezes klubu.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6040638563307688465]