Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wakacyjny Pobór krwi – relacja 26.07.2014

Dnia 26 lipca 2014r. odbył się ?Wakacyjny Pobór Krwi? zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK w Połchowie. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, chętnych do oddania krwi było 40 osób. Większość osób oddała krew, a po jej oddaniu otrzymali dodatkowo koszulkę z napisem ?NIE BÓJ SIĘ W RAZIE CZEGO ODDAM KREW, TWOJA KREW MOJE ŻYCIE?. Jak na okres wakacyjny frekwencja była duża, do klubu zapisało się 10 nowych krwiodawców, którym od razu wręczyliśmy klubowe koszulki i apteczkę. W chwili obecnej zrzeszamy 200 członków są to krwiodawcy i wolontariusze podkreśla Marcin Sikora prezes klubu.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6040638563307688465]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content