Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wakacyjny Pobór krwi w Połchowie

Dnia 16 lipca br. odbył się ?Wakacyjny Honorowy Pobór Krwi ? zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK w Połchowie. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze. Chętnych do oddania krwi było 30 osób, większość się zarejestrowała i oddała krew, dzięki czemu przekazaliśmy do RCKiK w Gdańsku prawie 13 litrów krwi informuje prezes klubu Marcin Sikora. Krwiodawcy z Kaszubskiego Klubu HDK PCK w Połchowie od początku roku oddali 85 litrów tego bezcennego leku jakim jest krew. Dziękujemy i gratulujemy.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6308548922263062977]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content