Warsztaty i pokazy archeologiczne „O życiu w osadzie w epoce kamienia”

Park Kulturowy Osada Łowców Fok w Rzucewie zaprasza na warsztaty i pokazy archeologiczne pt. „O życiu w osadzie w epoce kamienia” 18 sierpnia w najbliższy czwartek od godz. 11:00 do 15:00.

W programie:
g. 11:00 „Od nitki do kłębka – dawne tkactwo

g. 13:00 „Od brył krzemienia do ostrej siekiery”

Prowadzenie:
Urszula Jedynak z firmy „Labrys”, Danuta Król oraz Artur Jedynak z Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu „Krzemionki” – oddział Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Serdecznie zapraszamy!

OKSiT w Gminie Puck