Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Wernisaż prac konkursu fotograficznego ?Moje miejsce w Gminie Puck?

Wernisaż prac konkursu fotograficznego ?Moje miejsce w Gminie Puck?

Znamy datę i godzinę wernisażu prac konkursu fotograficznego ?Moje miejsce w Gminie Puck? zorganizowanego z okazji 30.lecia Samorządu Gminy Puck.

Zapraszamy Państwa do Wiejskiego Klubu Kultury w Leśniewie 27 sierpnia o godz. 17:00.

Podczas spotkania wręczymy nagrody wszystkim wyróżnionym osobom.

Do zobaczenia!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content