Wernisaż wystawy malarstwa „Kobieta w wielu odsłonach”

W poniedziałek 20.04 w klimatycznym nastroju, przy dźwiękach muzyki z kobietą w tytule, w WDK Żelitrzewo odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pań należących do koła artystycznej działalności twórczej. W klimat uroczystości, fragmentem wiersza J. Tuwima pt. ?Ewa ? wprowadziła gości Urszula Stachowiak – kurator wystawy i zarazem artystka prowadząca zajęcia na terenie gminy Puck. W wernisażu pod wspólnym tytułem ? Kobieta w wielu odsłonach? wzięły udział panie: Alicja Miernecka Rohde, Beata Rabenda, Hanna Tratto, Aleksandra Krauze, Anna Wiśniewska, Renia Nadolna, Grażyna Głuchowska, Krystyna Mehring, Anna Henkiel, Barbara Baranowska, Teresa Litwin, Brygida Hochschilz, Agnieszka Piekarska, Danuta Gołębiewska.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6141378380655247729]

zaproszenie2

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content