Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • WERYFIKACJA spotkań piłki nożnej klasy ?B? Gminy Puck w sezonie 2014/2015 z 7-10 czerwca 2015 roku

WERYFIKACJA spotkań piłki nożnej klasy ?B? Gminy Puck w sezonie 2014/2015 z 7-10 czerwca 2015 roku

Wyniki ostatniej kolejki spotkań piłki nożnej klasy ?B?- pobierz

Klasyfikacja strzelców po XVIII kolejce  sezonu 2014/2015 – pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content