Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck

Święta Bożego Narodzenia przed nami… Chcielibyśmy wraz z Państwem przygotować się na ten radosny czas, który niedługo zagości w naszych domach.
Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa wydarzenie, podczas którego na scenie naszego Domu Kultury w Żelistrzewie wystąpią lokalne grupy artystyczne, z tej miejscowości i nie tylko.

Na scenie zaprezentuje się przed Państwem:

• Folklorystyczny zespół dziecięcy „Strądowe Oste” z Żelistrzewa
  • Chór Jubileum z Żelistrzewa
  • Laureaci konkursu pastorałek w Połczynie „Betlejemskie Śpiewanie”
Do zobaczenia!
OKSiT w Gminie Puck